Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Członek Zarządu ds. Finansowych

Nr ref. 192129/6866
Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej grupy kapitałowej o profilu produkcyjno-handlowym, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Finansowego w randze Członka Zarządu.
Wrocław (dolnośląskie), Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kształtowanie i realizacja polityki finansowej grupy kapitałowej,
  • przygotowaniem budżetu i planów wieloletnich, analiza odchyleń,
  • nadzór właścicielski nad spółkami zależnymi w tym za granicą,
  • nadzór nad terminowością i poprawnością w zakresie obowiązków podatkowych i prawnych,
  • zarządzanie płynnością finansową, analizowanie przepływów pieniężnych, cash flow,
  • pozyskiwania finansowania, współpraca z bankami i instytucjami finansowymi,
  • optymalizacja poziomu kapitału obrotowego firmy, analiza rentowności projektów inwestycyjnych,
  • odpowiedzialność za relacje inwestorskie i proces raportowania do akcjonariuszy,
  • nadzór nad projektami M&A od strony finansowo - formalnej.

Wymagania:

  • minimum 10 lat doświadczenia w finansach, w tym minimum 5 lat na stanowisku Dyrektora Finansowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu finansami spółki notowanej na GPW będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w średniej lub dużej firmie o profilu produkcyjno-handlowym,
  • bardzo dobra znajomość zasad kontrolingu, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne,
  • zdolność do samodzielnego podejmowania kluczowych decyzji.

Oferta obejmuje:

  • pracę pełną wyzwań w dużej międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.