Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Head of Logistics

Nr ref. 194126/6865
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży dóbr konsumenckich, poszukujemy kandydatów na stanowisko Head of Logistics.
Łódź (łódzkie), Wrocław (dolnośląskie), Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Stanowisko
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Katarzyna Wręga
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie centrum dystrybucyjnym oraz wszystkimi procesami logistycznymi w firmie,
  • zwiększanie efektywności oraz wydajności procesów logistycznych,
  • współpraca z działami sprzedaży, zakupu oraz planowania w celu jak najlepszego dostosowania zaplecza logistycznego,
  • zarządzanie budżetem wydatków operacyjnych,
  • odpowiedzialność za nadzór nad projektami inwestycyjnymi związanymi z rozbudową magazynów,
  • zarządzanie zespołem: rekrutacja, ocena, motywowanie,
  • negocjacje cen oraz innych istotnych warunków handlowych, zawieranie umów z dostawcami usług logistycznych.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w branży retail, FMCG lub automotive,
  • doświadczenie w automatyzacji procesów logistycznych,
  • doświadczenie w negocjowaniu warunków handlowych z dostawcami,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • możliwość rozwijania swojej kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.