Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Key Account Manager

Nr ref. 192054/6812
Dla naszego Klienta, polskiej firmy z branży technologii informatycznych, oferującej własne rozwiązania do optymalizacji produkcji i logistyki wewnętrznej, poszukujemy Key Account Managera.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology, Obsługa klienta, Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Paweł Kasperski, Roch Mitka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • obsługa leadów marketingowych,
  • nawiązywanie relacji biznesowych z osobami decyzyjnymi po stronie klienta,
  • prezentowanie rozwiązania firmy, doradzanie klientowi i przygotowywanie oferty (sprzedaż w modelu SaaS),
  • opieka posprzedażowa nad klientem.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B (preferencyjnie rozwiązań technologicznych lub/oraz w modelu SaaS),
  • preferencujnie wykształcenie wyższe techniczne techniczne (w kierunkach związanych z szerokopojętymi technologiami lub inżynierią produkcji),
  • docelowo dostępność do podróży służbowych (obecnie tylko praca zdalna),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość procesów produkcji i/lub logistyki jest preferowana na tym stanowisku,
  • dużym atutem będzie znajomość zagadnień metodologii Lean, Six Sigma i podobnych,
  • dużym atutem będzie znajomość: IoT, modelu SaaS, Industry 4.0.

  • wynagrodzenie: podstawa oraz prowizja od każdej sprzedaży,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca z ciekawym, autorskim produktem,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • karta sportowa,
  • wdrożenie oraz narzędzia pracy.