Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Nr ref. 191985/6800
Dla naszego klienta, dużej firmy posiadającej kilka jednostek produkcyjnych w Polsce, prowadzimy obecnie poszukiwania kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego, który będzie miał za zadanie osiąganie doskonałości operacyjnej całej struktury.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za zarządzanie i nadzór nad zakładami produkcyjnymi w Polsce,
  • identyfikowanie potrzeb produkcyjnych, definiowanie zakresu, szacowanie siły roboczej, technologii i zasobów kapitałowych, mierzenie i raportowanie postępu i wydajności,
  • odpowiedzialność za szkolenia i kształcenie członków zespołu i personelu firmy w celu promowania innowacyjnego myślenia,
  • nadzór nad projektami ciągłego doskonalenia i standaryzację procesów produkcyjnych w różnych zakładach,
  • zapewnienie rozwoju i egzekwowanie światowych standardów produkcji,
  • odpowiedzialność za skuteczne planowanie, rozwój, administrację i realizację określonych zaawansowanych inicjatyw produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za ustanowienie zespołów wdrożeniowych w celu osiągnięcia przełomowych osiągnięć technologicznych,
  • odpowiedzialność za wydajność procesów produkcyjnych,
  • partnerstwo i konsultacja z kluczowymi liderami biznesu w regionie, liderami funkcjonalnymi, kierownikami zakładów i ich zespołami kierowniczymi w celu kształtowania strategii regionalnej, opracowywania planów i realizacji inicjatyw poprawy wydajności,
  • odpowiedzialność za systematyczną i dokładną dokumentację wszystkich projektów operacji ciągłego doskonalenia, w tym wytycznych politycznych i proceduralnych,
  • standaryzacja pomiarów wydajności zakładu w celu spójnego przeglądu operacji produkcyjnych,
  • współdziałanie z wysiłkami Lean / Continuous Improvement i Quality Improvement w celu osiągnięcia spójnego wdrożenia działań mających na celu poprawę biznesu,
  • ustanawianie budżetów i kontrola wydatków kapitałowych.

Wymagania:

  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 6 lat doświadczenia menedżerskiego,
  • silne przywództwo, organizacja, zarządzanie projektami i umiejętności interpersonalne,
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne,
  • dogłębne zrozumienie procesów i technik zarządzania produkcją i materiałami,
  • umiejętność twórczego myślenia; umiejętność skutecznego coachingu, szkolenia, ułatwiania i prowadzenia zespołów w celu opracowywania rozwiązań dotyczących pierwotnej przyczyny i stymulowania trwałej poprawy EBIT,
  • sprawdzona umiejętność analizowania i kierowania innymi do przekształcania złożonych systemów produkcyjnych / łańcuchów dostaw w celu zapewnienia znacznej jakości, kosztów, dostaw i korzyści związanych z czasem realizacji,
  • silna wiedza na temat lean, a także narzędzi i metod Six Sigma.

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od realizacji celów,
  • możliwość kreowania polityki i kierunów rozwojowych w firmie,
  • pakiet socjalny.