Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Marketing Manager

Nr ref. 192035/6791
Dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy Marketing Managera z doświadczeniem w marketingu internetowym oraz tradycyjnym.
Kraśnik (lubelskie)
Lokalizacja
Marketing
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Roch Mitka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • budowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz brandingowej w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach komunikacji,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem marketingowym, delegowanie zadań,
  • dbanie o pozytywny wizerunek marki i zewnętrzny PR - zwłaszcza zbudowanie obecności marki w internecie i mediach społecznościowych,
  • planowanie budżetu i harmonogramu działań marketingowych,
  • raportowanie i konsultowanie planowanych działań z zarządem.

Wymagania:

  • doświadczenie w marketingu internetowym (znajomość płatnych rozwiązań, np. Google Ads), oraz tradycyjnym (radio, TV i inne),
  • doświadczenie w działaniach brandingowych w internecie, w szczególności w mediach społecznościowych,
  • umiejętność budowania i wdrażania długofalowych strategii marketingowych i budżetowania,
  • doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem marketingowym,
  • duża kreatywność, otwartość, zaangażowanie - szukamy osoby, która zbuduje dobry wizerunek firmy,
  • preferencyjnie wykształcenie wyższe (marketing, komunikacja i podobne),
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie producenckiej,
  • wynagrodzenie podstawowe + premię,
  • pracę w partnerskich relacjach i dobrej atmosferze,
  • dużą samodzielność i decyzyjność, realny wpływ na wizerunek firmy.