Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

E-commerce and Retail Manager

Nr ref. 192037/6785
Dla naszego Klienta, zagranicznej sieci sklepów z kawą oraz akcesoriami poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds. Rynku oraz E-commerce. Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie rozwój sprzedaży internetowej oraz punktów stacjonarnych w największych miastach Polski.
Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • maksymalizacja sprzedaży w kanale stacjonarnym oraz ecommerce,
  • zarządzanie podległym zespołem ecommerce oraz sieci sklepów,
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie operacji,
  • ścisła współpraca z centralą firmy - raportowanie do General Managera,
  • współtworzenie strategii sprzedaży i komunikacji,
  • odpowiedzialność za wskaźniki jakości i satysfakcji klientów,
  • ścisły kontakt z agencjami SEO/SEM,
  • poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do klienta.

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą internetową oraz operacjami stacjonarnymi (mile widziane FMCG lub handel detaliczny)
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • skuteczna praca na wskaźnikach internetowych i finansowo-operacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • kartę sportową,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.