Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Handlowy

Nr ref. 192001/6761
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży OZE, poszukujemy Dyrektora Handlowego.
Rzeszów (podkarpackie)
Lokalizacja
Sprzedaż, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Kierownik, Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Paweł Kasperski, Roch Mitka, Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii sprzedaży i polityki cenowej,
  • analiza potencjału rynku i działań konkurencji,
  • znaczne powiększenie zespołu sprzedażowego,
  • podniesienie skuteczności w zamykaniu sprzedaży,
  • rozwój sprzedaży w segmencie B2B,
  • wspieranie firmy w procedurach przetargowych,
  • wprowadzenie do oferty nowych produktów z segmentu OZE.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferencyjnie w branży OZE, budowlanej lub podobnych),
  • duże doświadczenie w prowadzeniu, budowaniu i rozwijaniu dużych zespołów sprzedażowych,
  • dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach firmy, zależnie od potrzeb,
  • umiejętność dokładnej analizy i prognozowania sprzedaży, a także planowania strategii sprzedaży,
  • świetne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferta obejmuje:

  • stabilne wynagrodzenie w wybranej formie zatrudnienia,
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • duży, realny wpływ na strategię firmy,
  • samochód służbowy i inne narzędzia,
  • pakiet benefitów.