Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Konsultant ds. szkoleń

Nr ref. 191965/6723
Dla jednego z naszych klientów, firmy zajmującej się outsourcingiem usług z obszaru Learning & Development, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. szkoleń. Osoba ta będzie wspierała zespół odpowiedzialny za organizację i realizację szkoleń.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources, Obsługa klienta, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Asystent
stała
Rodzaj umowy
angielski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za obsługę Klientów w kwestii organizacji szkoleń:
    • zaproponowanie najlepszych dostawców, spełniających potrzeby i oczekiwania Klientów,
    • negocjacje cenowe,
    • pełna organizacja szkolenia,
    • dbanie o dopełnienie wszystkich formalności zgodnie z procedurami Klientów oraz wewnętrznymi,
    • realizowanie ewaluacji szkoleń,
    • rozliczanie szkoleń,
  • prowadzenie archiwizacji zrealizowanych szkoleń,
  • tworzenie i rozbudowanie Bazy Dostawców,
  • utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z obsługiwanymi Kursantami Klientów oraz Klientem,
  • wsparcie w procesach administracyjnych oraz księgowych,
  • wsparcie w procesach sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z L&D lub orzy organizacji szkoleń/eventów,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • umiejętności sprawnego korzystania z pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi Klienta Biznesowego,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • inicjatywa i samodzielność w realizowanych zadaniach.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjną, stabilną i pełną wyzwań pracę,
  • dostęp do platformy Multikafeteria,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • pracę w zgarnym zespole, w biurze w samym centrum Warszawy,
  • możliwość współtworzenia młodej firmy.