Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Tax & Accounting Director

Nr ref. 191935/6701
Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej z branży dóbr konsumenckich, poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego.
Zielona Góra (lubuskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Weronika Deptuła
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości grupy kapitałowej obejmującej spółkę holdingową oraz spółki zależne w Polsce i za granicą, zgodnie z międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej,
  • odpowiedzialność za sporządzanie skonsolidowanych oraz jednostkowych sprawozdań finansowych, comiesięczne raportowanie danych do grupy,
  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT), sprawozdawczości GUS i NBP,
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, kontrola księgowań, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • odpowiedzialność za automatyzację procesów księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi, bankiem oraz firmą audytorską,
  • wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych oraz podatkowych,
  • zarządzanie dużym zespołem (ponad 20 osób).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 10 lat doświadczenia w księgowości lub audycie finansowym, w tym minimum 5 lata na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz MSSF,
  • mile widziane dośwaidczenie w pracy z systemem SAP,
  • kwalifikacje Biegłego Rewidenta będą dodatkowych atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności menedżerskie wysokie zdolności interpersonalne,
  • dobra znajomość jezyka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • pakiet benefitów (np. ubezpieczenie, opieka medyczna).