Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Interim Head of Finance

Nr ref. 191896/6667
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Interim Head of Finance. Kontrakt jest przewidziany na okres 6 miesięcy. Siedziba firmy mieści się w Chorzowie.
Chorzów (śląskie)
Lokalizacja
Specjalizacja
Kierownik
Poziom stanowiska
tymczasowa
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Paweł Basista
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie konsolidacji i sprawozdawczości grupy, analiza zysków i strat klientów,
  • współpraca z audytorami i koordynacja procesu zamknięcia roku i miesiąca,
  • budowanie relacji z lokalnymi departamentami na poziomie grupowym,
  • optymalizacja wydajności systemów celem automatyzacji przetwarzania danych finansowych,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem analityków finansowych,
  • przekazanie obowiązków do centrali firmy za granicą.

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia w finansach / kontrolingu / audycie (preferowane BIG4),
  • niezbędne będzie doświadczenie w konsolidacji grupy oraz centralnej sprawozdawczości,
  • umiejętność łączenia decyzji biznesowych z wymogami rachunkowości,
  • wielofunkcyjne i międzynarodowe doświadczenie będzie atutem,
  • umiejętność szybkiego budowania relacji i konsolidacji procesów,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

  • możliwość nabycia ciekawych umiejętności związanych z przenoszeniem procesów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu,
  • praca w środowisku międzynarodowym dającym możliwości rozwoju,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport, itp.).