Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Finance Manager

Nr ref. 191901/6662
Dla naszego Klienta - spółki z branży funduszy inwestycyjnych, poszukuje Kandydata na stanowisko Finance Managera.
kujawsko-pomorskie (kujawsko-pomorskie), mazowieckie (mazowieckie), pomorskie (pomorskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Izabela Suchocka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy produkcyjnej,
  • nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych,
  • kontrola kosztów produkcyjnych,
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi,
  • nadzór nad działem finansowo-księgowym, kadrami oraz IT,
  • nadzór nad sprawami administracyjnymi oraz korporacyjnymi.

Wymagania:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach lub doświadczenia w kontrolingu finansowym w spółkach produkcyjnych,
  • ACCA lub CIMA - będą atutem,
  • doskonała znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i finansów,
  • doświadczenie w tworzeniu analiz i zestawień na potrzeby zarządu,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów wewnętrznych oraz tworzenia procedur,
  • doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP,
  • znajomość zagadnień z obszaru prawa podatkowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • doświadczenie we współpracy z inwestorem finansowym będzie atutem.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.