Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Kontrolingu

Nr ref. 191898/6656
Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Controllingu.
Czechowice-Dziedzice (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Klient_PM (Client)
Konsultant

Opis stanowiska:

  • współpraca w zakresie planowania działalności firmy,
  • odpowiedzialność za proces budżetowania oraz planowania długoterminowego,
  • analiza odchyleń od budżetów i planów,
  • kontrolowanie i analizowanie kluczowych wskaźników finansowych oraz operacyjnych oraz rekomendowanie optymalnych rozwiązań,
  • nadzór nad procesem rozliczania i analizowania kosztów produkcyjnych,
  • opracowywanie oraz bieżące usprawnianie narzędzi raportowania,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu, motywowanie pracowników do rozwoju,
  • przygotowywanie analiz oraz raportów na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu oraz w zarządzaniu zespołami,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zrządzaniu zespołem,
  • znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość systemów ERP,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego i logicznego myślenia,
  • zorientowanie na pracę zespołową oraz umiejętności komunikacyjne.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premii i pakiet benefitów,
  • realny wpływ na rozwój organizacji i strategiczne decyzje,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.