Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Manager Działu Usług Kadrowo-Płacowych

Nr ref. 191836/6607
Dla naszego Klienta, spółki z branży outsourcingowej, szukamy Kandydata na stanowisko Managera Działu Usług Kadrowo-Płacowych.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Izabela Suchocka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem (30 osób),
  • zarządzanie portfelem klientów: renegocjowanie kontraktów, analizowanie marży projektów,
  • działania BD: pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, reprezentowanie firmy w grupie jak i na zewnętrz.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w outsourcingu - będzie atutem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym),
  • doświadczenie w optymalizacji procesów,
  • ​doświadczenie w budowaniu zespołów lub reorganizacji struktur.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • dogodna lokalizacja,
  • pakiet szkoleń.