Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy

Nr ref. 191808/6604
Dla naszego klienta, firmy usługowej o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Młodszego Kontrolera Finansowego. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Rzeszowie.
Rzeszów (podkarpackie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Paweł Basista
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wspieranie Dyrektora Finansowego w przygotowywaniu budżetu i planowania długoterminowego,
  • analiza odchyleń od budżetu oraz weryfikacje ad-hoc,
  • przeprowadzanie procesu zamykania miesiąca, aby zapewnić terminowe sporządzenie dokładnych miesięcznych sprawozdań finansowych,
  • weryfikacja dotychczasowej sytuacji finansowej firmy, współtworzenie procedur oraz poprawa jakości procesów,
  • wspieranie prognozowania i analizy innych elementów kapitału obrotowego i przepływów pieniężnych.

Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego lub audytu finansowego,
  • wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii / księgowości / finansów,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, Access lub SQL będzie atutem,
  • znajomość działania działów operacyjnych i finansowych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia i weryfikacji dokumentacji finansowej.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim stażem,
  • możliwość współtworzenia działu finansowego oraz tworzenia procesów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kompetencji.