Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kontroler Operacyjny

Nr ref. 191809/6603
Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisku Kontrolera Produkcyjnego.
Białystok (podlaskie), Ostrów Mazowiecka (mazowieckie), Łomża (podlaskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Izabela Suchocka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontrola wyników działu produkcyjnego,
  • monitorowanie, analizowanie i raportowanie realizacji osiąganych celów produkcyjnych,
  • udział w tworzeniu budżetu poszczególnych działów produkcji oraz weryfikacja jego realizacji,
  • przygotowywanie analiz, prognoz finansowych i innych kalkulacji,
  • wspieranie zarządu w pracach operacyjnych.

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość MS Excel - warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w obszarze kontrolingu z produkcją - będzie atutem,
  • analityczne myślenie,
  • umiejętność współpracy z zarządem,
  • umiejętność zarządzania zespołem.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów + dofinansowanie do dojazdu.