Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielny Księgowy

Nr ref. 191810/6601
Dla naszego Klienta - sieci niezależnych biur działających w zakresie audytu, doradztwa, eksprtyz księgowych oraz kadr i płac, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego we Wrocławiu.
Wrocław (dolnośląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Weronika Deptuła
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontrola pełnej dokumentacji księgowej,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald księgowych,
  • kontakt z instytucjami państwowymi.

Wymagania:

  • min. 5 letnie doświadczenie w księgowości,
  • doświadczenie przy obsłudze księgowej spółki produkcyjnej,
  • znajomość programu MS Office - w szczególności MS Excel, Comarch ERP Optima - mile widziany,
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
  • szkolenia z bieżących przepisów,
  • dobra organizacja pracy pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system benefitowy (opiekę medyczną, kartę sportową),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego.