Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kupiec - branża automotive

Nr ref. 191803/6597
Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko Kupca.
Kraków okolice (małopolskie), Wieliczka (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • udział w tworzeniu strategii zakupowej Firmy,
  • budowanie relacji z nowymi dostawcami i podtrzymywanie ich z obecnymi,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • odpowiedzialność za terminowość dostaw usług i towarów,
  • udział w projektach wdrożenia nowych produktów,
  • udział w procesie ulepszania wskaźników QCD,
  • ścisła współpraca z działem jakości i działem logistyki w zakresie realizacji dostaw,
  • zapewnienie oszczędności zgodnie z wyznaczonym celem,
  • przygotowywanie dokumentacji i raportów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive),
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień zakupowych i magazynowych,
  • znajomość systemu SAP,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność negocjacji,
  • umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych,
  • motywacja i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenie i posiadanych umiejętności,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bezpieczne środowisko pracy,
  • bezpłatny parking.