Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Kontrolingu

Nr ref. 191796/6593
Dla naszego klienta, dużej firmy handlowej o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Kierownika Kontrolingu. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Krakowie.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Paweł Basista
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór finansowy nad przydzielonymi obszarami biznesowymi,
  • wsparcie dyrektorów zarządzających w podejmowaniu strategicznych decyzji finansowych,
  • utrzymywanie oraz ulepszanie narzędzi do raportowania i prognozowania w celu zwiększenia skuteczności działania,
  • sporządzanie raportów i analiz dla zarządu i właścicieli firmy, bezpośrednia współpraca z CFO,
  • zarządzanie płynnością finansową oraz nadzór nad realizacją budżetu,
  • usprawnianie procesów związanych z kontrolingiem finansowym i raportowaniem,
  • przygotowanie dodatkowych analiz, kluczowych dla procesu zarządzania firmą.

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego – głównie w branżach handlowych,
  • wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii / księgowości / finansów,
  • atutem będą kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów (ACCA lub CIMA),
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, Access lub SQL,
  • znajomość działania działów operacyjnych i finansowych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków.

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej notowanej na GPW o obrotach 500mln złotych w skali roku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty w firmie),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kompetencji.