Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Nr ref. 191790/6584
Dla Naszego Klienta z branży elektroniki użytkowej aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży z językiem niemieckim.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z nowymi i obecnymi Klientami,
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
  • reprezentowanie firmy na wydarzeniach związanych z elektroniką użytkową,
  • współpraca z dostawcami,
  • przygotowanie ofert sprzedażowych, dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość branży technologicznej lub elektroniki użytkowej będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (poziom B2) - warunek konieczny,
  • umiejętność negocjacji,
  • umiejętność zarządzeniem procesem sprzedaży oraz logistyki,
  • doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych,
  • samodzielna organizacja pracy własnej,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • otwartość na podróże służbowe.

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w branży technologicznej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport,
  • forma zatrudninia według preferencji – umowa o pracę lub B2B.