Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Hipermarketu

Nr ref. 191675/6479
Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Hipermarketu.
Warszawa (mazowieckie), Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Handel detaliczny
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • efektywne zarządzanie zespołem pracowników (około 150 osób),
  • realizacja celów biznesowych,
  • stałe zwiększanie efektywności operacyjnej,
  • utrzymanie zgodnych z zasadami standardów ekspozycji,
  • dbanie o rozwój kompetencji zawodowych podległych pracowników,
  • utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta,
  • zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach hipermarketu oraz z wszystkimi strukturami Firmy.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny),
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zespołem, motywowania i rozwiązywania konfliktów,
  • umiejętności zarządzania relacjami z klientem (wewnętrznym, zewnętrznym),
  • wysokie umiejętności organizacji pracy własnej,
  • wyższe wykształcenie (preferowane zarządzanie, ekonomia),
  • dobry poziom zdolności analitycznych w celu bieżącego przeprowadzania analiz,
  • pozytywne nastawienie do pracy.

Oferta obejmuje:

  • możliwość znaczącego wpływu na rozwój biznesu,
  • współpracę z świetnie zgranym, ambitnym zespołem,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowe premie,
  • pakiet medyczny,
  • kartę Multisport.