Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielny/-a Księgowy/-a

Nr ref. 191636/6448
Dla Naszego Klienta, dużej międzynarodowej rozpoznawalnej firmy, poszukujemy Kandydatki/a na stanowisko Samodzielnej/go Księgowej/go.
Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Piotr Niedziałkowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w sporządzaniu sparwozdań finansowych wg. okreslonych standardów (UoR oraz IFRS),
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • księgowanie i wyliczanie rezerw,rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • przygotowywanie deklracji podatkowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( US, ZUS, GUS, NBP),
  • przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości,
  • min. 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność współpracy ze zespołem,
  • znajomość  języka angielskiego na wysokim poziomie (min. B2),
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów rachunkowości finansowej.

Oferta obejmuje:

  • prestiżowe miejsce pracy,
  • zbalansowany czas pracy,
  • klarowną ścieżkę rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełen pakiet socjalny.