Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. podatków i księgowości

Nr ref. 191622/6443
Dla naszego klienta - jednego z największych producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej w Europie Środkowej i Wschodniej, z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży, poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego Specjalista ds. rachunkowości i podatków.
Kraków (małopolskie), Skawina (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych zgodnie z ustawą o rachunkowości, ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości,
  • księgowanie operacji gospodarczych,
  • przygotowanie danych niezbędnych do sporządzenia sprawozdań finansowych wg Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
  • przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych (w tym JPK),
  • przygotowywanie i aktualizacja procedur podatkowych i księgowych oraz monitorowanie zmian w ustawodawstwie.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o Rachunkowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Outlook, Excel, Word),
  • umiejętność obsługi programów księgowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
  • pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności.