Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Sales Manager B2B (Fashion)

Nr ref. 191616/6418
Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży odzieżowej o zasięgu ogólnopolskim poszukujemy osoby na stanowisko Sales Managera, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż do klientów hurtowych w kraju i zagranicą.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji biznesowych z obecnymi klientami: sieciami sprzedaży i sklepami multibrandowymi,
  • identyfikacja alternatywnych kanałów i ocena możliwości ich rozwoju,
  • realizacja targetów i okresowych planów sprzedażowych,
  • realizacja zadań handlowych zgodnie ze strategią firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • możliwość budowania  i zarządzania niewielkim zespołem sprzedażowym.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania, analizowania i wyciągania wniosków,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • samodzielne i ciekawe stanowisko pełne wyzwań,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.