Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik działu kontrolingu

Nr ref. 191613/6414
Dla naszego Klienta - jednej z największych spółek z branży dealerskiej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Dyrektora ds. Controllingu.
Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Bogucka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z Zarządem spółki w zakresie dostarczania wiarygodnych informacji finansowych niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji,
  • przygotowywanie danych na potrzeby rocznego budżetu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • bieżąca kontrola i analiza danych finansowych, wyników oraz kluczowych wskaźników efektywności (KPI) wraz z ich wyznaczaniem,
  • bieżąca analiza rentowności poszczególnych projektów realizacyjnych,
  • przygotowywanie prognoz krótko i długookresowych,
  • ścisłe uczestnictwo w utrzymywaniu i rozwijaniu narzędzi informatycznych wspierających funkcje finansów i kontrolingu,
  • ocena adekwatności i efektywności mechanizmów kontroli systemów wewnętrznych,
  • rozwój narzędzi kontrolingowych oraz analiza procesów i przedstawienie rekomendacji w zakresie działań biznesowych oraz ryzyka finansowego,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • budżetowanie i prognozowanie kosztów, analizy wskaźnikowe,
  • kontrola nad obszarem należności,
  • ustalanie zakresu rocznego i kilkuletniego planu wykonywania audytów w poszczególnych jednostkach,
  • kontrola zgodności wszystkich aspektów działania organizacji w stosunku do uwarunkowań zewnętrznych i procedur wewnętrznych,
  • audyt działania systemu kontroli wewnętrznej,
  • ścisła współpraca z biznesem w zakresie dostarczania narzędzi biznesowych pomocnych w rozwoju firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • min. 3-4 lata doświadczenia w audycie wewnętrznym/zewnętrznym na stanowisku Kierownika/Dyrektora Kontrolingu/Audytu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość Sharepoint, SQL, programów ERP,
  • znajomość DMS (Dealer Management System) - będzie atutem,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP - będzie atutem,
  • prawo jazdy kat. B - praca stacjonarna, wyjazdy - okazjonalne.

Oferta obejmuje:

  • umowa o pracę,pakiet benefitów, samochód służbowy,
  • liczne szkolenia,
  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów.