Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

Nr ref. 191609/6411
Dla naszego Klienta - jednej z największych spółek dealerskich, poszukujemy Kandydata na stanowisko Dyrektora Finansowego.
Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Izabela Suchocka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • pełen nadzór i odpowiedzialność za prowadzenie finansów spółki, w tym planowanie i kontrola przepływów pieniężnych, kontrola ryzyka, przygotowanie scenariuszy i projekcji finansowych,
  • pełne wsparcie Zarządu spółki w decyzjach związanych z finansami, inwestycjami dotyczącymi rozwoju Grupy,
  • pozyskiwanie finansowania na inwestycje (współpraca z bankami oraz inwestorami),
  • odpowiedzialność za przygotowywanie raportów finansowych i operacyjnych oraz sprawozdań na potrzeby spółki,
  • analiza efektywności strategicznych projektów operacyjnych,
  • bieżąca weryfikacja wskaźników biznesowych,
  • ścisła współpraca z biznesem przy kwestiach operacyjnych i strategicznych,
  • zarządzanie działami: Księgowości oraz Kadr i Płac,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki.

Wymagania:

  • minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym w spółce handlowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • ugruntowana wiedza z zakresu finansów i księgowości,
  • znajomości przepisów prawa bilansowego, podatkowego oraz zasad rachunkowości,
  • doświadczenie związane z optymalizacją procesów i procedur,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doskonałe umiejętności menedżerskie, organizacyjne i analitycznego myślenia,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów.