Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Project Director - Greenfield

Nr ref. 191577/6409
Dla naszego klienta, dużego inwestora z sektora FMCG, poszukujemy obecnie kandydata, który obejmie stanowisko Project Directora i będzie odpowiadał za uruchomienie zakładu produkcyjnego zajmującego produkcją warzyw mrożonych.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • stworzenie koncepcji budowy nowego zakładu,
  • wybór: lokalizacji, technologii, generalnego wykonawcy, dostawców sprzętu,
  • udział w tworzeniu budżetu zarówno na potrzeby projektu jak i operacyjnego,
  • rekrutacja i budowanie sprawnego zespołu produkcyjnego,
  • zapewnienie wysokiej jakości produkcji i certyfikacja zgodnie ze standardami branżowymi,
  • nawiązanie współpracy z klientami i ustawienie procesów związanych z dostawą produktu do odbiorców.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe związane z branżą spożywczą,
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją lub jej częścią,
  • znajomość maszyn z branży przetwórstwa warzyw i owoców - mile widziane,
  • doświadczenie w budowaniu zakładu produkcyjnego (greenfield) lub skomplikowanych transferach produkcji,
  • znajomość norm, zasad i przepisów obecnych w produkcji spożywczej (GMP, HACCP, BRC, itp.),
  • inicjatywa, samodzielność, zaangażowanie,
  • język angielski - mile widziany.

Oferta obejmuje:

  • możliwość realizacji bardzo atrakcyjnego projektu,
  • pracę w prestiżowej organizacji o zasięgu międzynarodowym,
  • szanse samodzielnego"zbudowanie" przyszłego miejsca pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiert socjalny,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.