Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Nr ref. 191606/6408
Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, obecnie szukamy osoby na stanowisko Kontroler Finansowy.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Marzena Bogucka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastów, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • analizowanie rentowności według segmentów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej,
  • tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych,
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • okresowe raportowanie do spółki matki według określonych standardów rachunkowości,
  • analiza i raportowanie CAPEX vs RF vs RA,
  • współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej,
  • znajomość systemów klasy ERP,
  • wyższe wykształcenie ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia oraz skupienie na szczegółach,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • ciekawy, rozwojowy zakres obowiązków,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie kursów podnoszących kwalifikacje).