Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Serwisu

Nr ref. 191576/6407
Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy zajmującej się świadczeniem usług serwisowych profesjonalnego sprzętu diagnostycznego, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Dyrektora Serwisu, który będzie odpowiadał za zapewnienie odpowiedniego poziomu realizacji budżetu firmy.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem serwisowym w kraju i za granicą (serwisanci, centra naprawcze, obsługa klienta),
  • tworzenie budżetu działu i odpowiedzialność za jego realizację,
  • wspieranie i samodzielne pozyskiwanie nowego biznesu,
  • tworzenie kalkulacji i ofert handlowych,
  • udział w cyklicznych spotkania kadry zarządzającej firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z obszaru urządzeń diagnostycznych (branża elektroniczna, medyczna etc.),
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami działającymi w strukturze rozproszonej - powyżej 20 osób,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji biznesowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolność budowania i systematyzowania pracy zespołu,
  • asertywność i zorientowanie na realizację celów firmy.

  • pracę w prestiżowej organizacji, będącej liderem swojej branży,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o wysoką pensję podstawową i bardzo wysokie premie,
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • szereg benefitów pozapłacowych.