Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Transition Project Manager (SSC)

Nr ref. 191543/6359
Dla naszego Klienta, globalnej organizacji rozbudowującej swoje struktury w Szczecinie, poszukujemy kandydatów, którzy chcą prowadzić międzynarodowe projekty migracji procesów.
Szczecin (zachodniopomorskie)
Finanse i księgowość, Centra usług wspólnych, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Kacper Wurszt
Konsultant

Opis stanowiska:

  • planowanie oraz koordynacja procesów migracji,
  • przygotowywanie procesów migracji poprzez dogłębną analizę istniejących procesów,
  • monitorowanie przebiegu przenoszenia procesów,
  • przygotowywanie dokumentacji procesowej, zapewniając najwyższe standardy jakości,
  • identyfikowanie potencjalnych ryzyk i luk w procesach w celu eliminacji błędów,
  • bezpośrednia odpowiedzialność przed Klientem za projekty migracyjne,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem projektowym,
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego.

Wymagania:

  • min. 3-5 letnie doświadczenie w pracy dla SSC lub BPO,
  • doświadczenie w migracji procesów biznesowych,
  • doświadczenie w pracy projektowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem),
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, SAP,
  • sumienność, dokładność oraz umiejętność skupienia na szczegółach,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferta obejmuje:

  • prace w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • udział w interesujących i nowych projektach,
  • możliwości wykorzystywania i doskonalenia znajomości języków obcych,
  • pakiet relokacyjny oraz rozbudowany system premiowy.