Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Nr ref. 191351/6327
Dla naszego Klienta, uznanej firmy działającej w branży automotive, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego/Samodzielnej Księgowej.
Wałbrzych (dolnośląskie), Świdnica (dolnośląskie), Dzierżoniów (dolnośląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Filip Sporysz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księag rachunkowych,
  • spodrządzanie deklaracji podatkowych,
  • nadzór nad pracownikami Działu Księgowości,
  • kontrola pełnej dokumentacji księgowej,
  • sporządzanie analiz i raportów,

Wymagania:

  • ponad 5 lat doświadczenia na stanowisku Samodzielnego Księgowego w firmie produkcyjnej,
  • znajomość systemu SAP, znajomość systemu Symfonia (mile widziane),
  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem księgowym,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymagane),

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitowy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń zagranicznych,
  • realny wpływ na zmiany w firmie.