Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Nr ref. 191521/6325
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się w w przemyśle rafineryjnym i zakładów petrochemicznych na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika księgowości z możliwością awansu na stanowisko z-cy GK.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Natalia Jasiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki  zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz prowadzenie podatkowej księgi przychodów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • kontrola pod względem formalno-rachunkowym faktur i innych dokumentów firmy,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS) oraz audytorami,
  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentacji podatkowej ( PIT, CIT, VAT, GUS),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i bilansu,
  • aktywne wsparcie w prowadzeniu finansów firmy.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego/Głównego Księgowego,
  • umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomość programów księgowych (SAP Business One będzie dodatkowym atutem),
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, budowlano-montażowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne.

Oferta obejmuje:

  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji,
  • współpracę bezpośrednio z Dyrektorem Finansowym,
  • możliwość szybkiego awansu,
  • wsparcie w rozwoju i budowaniu kariery w księgowości.