Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości

Nr ref. 191520/6323
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości.
Wrocław (dolnośląskie), Poznań (wielkopolskie), Opole (opolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Centra usług wspólnych
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Weronika Deptuła
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z polskimi standardami,
  • opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacja dokumentów finansowych,
  • pomoc w rozliczaniu dokumentacji np. dotyczących cen transferowych,
  • sporządzanie oraz kontrola dokumentów księgowych według określonych standardów,
  • udział w kalkulacjach i raportowanie wyniku finansowego,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych,
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość polskich zasad rachunkowości,
  • znajomość programu Excel,
  • język angielski na poziomie min. B2,
  • preferowane wykształcenie wyższe: rachunkowość, finanse bądź pokrewne,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywne zarządzanie czasem,
  • elastyczność oraz dynamizm w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz ulepszeń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.