Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Finance Manager with French

Nr ref. 191515/6317
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno - handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Finance Managera, który będzie odpowiedzialny za spółki zlokalizowane we Francji.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
francuski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za nadzór nad procesem miesięcznego zamykania miesiąca i raportowania,
  • przygotowywanie budżetu, foreastów, analizowanie odchyleń oraz rekomendowanie zarządowi działań korygujących,
  • podejmowanie działań związanych z optymalizacją poziomu kosztów oraz poziom majątku obrotowego,
  • przygotowywanie analiz ad hoc dla zarządu, udział w projektach M&A,
  • utrzymywanie relacji z lokalną kadrą zarządzającą we Francji, nadzór właścicielski,
  • aktywny udział we wdrażaniu systemu ERP,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem zlokalizowanym w Polsce oraz we Francji: rekrutowanie, motywowanie, ocena okresowa.

Wymagania:

  • minimum 5 lata  doświadczenia w obszarze kontrolingu lub audytu, w tym minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość zasad kontrolingu biznesowego oraz finansowego,
  • doświadczenie związane z udziałem w projektach związanych z wdrażaniem systemów klasy ERP będzie dużym atutem,
  • dobra znajomość języka francuskiego,
  • doskonałe umiejętności menedżerskie, organizacyjne i analitycznego myślenia,
  • gotowość do podróży służbowych do 20%.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego i francuskiego w codziennej pracy.