Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Game Data Analyst

Nr ref. 191513/6313
Dla warszawskiego studia developerskiego, rozwijającego projekty na platformy: PC, konsole, urządzenia mobilne, urządzenia VR poszukujemy Kandydatów na stanowisko Game Data Analyst. Możliwa praca 100% zdalna.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Anna Prokopowicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analiza danych gry w celu uzyskania informacji niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania firmy,
  • poszukiwanie obszarów usprawnień,
  • budowa raportów i pulpitów nawigacyjnych w celu dostarczania wskaźników pomiaru i monitorowania wydajności gry,
  • analiza wzorców zachowań użytkowników,
  • przygotowywanie raportów ad hoc i tworzenie wizualizacji,
  • udział w poprawie istniejących narzędzi danych w celu zapewnienia najwyższej jakości danych,
  • ścisła współpraca z zespołem m.in. Product Ownerów, Designerów, Developerów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w roli Analityka (lub zbliżonej) – preferowane w branży gier,
  • bardzo dobra znajomość języka SQL,
  • dobra znajomość Excela oraz języka R / Python,
  • duża dbałość o szczegóły, możliwość debugowania i rozwiązywania problemów w celu zapewnienia dokładnych i jasnych analiz i raportów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość branży gier.

Mile widziane:

  • umiejętność pracy z którymś z narzędzi: Elasticsearch, Grafana, Kibana.

Oferta obejmuje:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • nowoczesne biuro,
  • luźną i przyjazną atmosferę pracy,
  • firmową bibliotekę,
  • liczne spotkania integracyjne,
  • świeże owoce, zdrowe przekąski.