Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Senior Unity Developer

Nr ref. 191507/6311
Dla wrocławskiego przedsiębiorstwa, zajmującego się dostarczaniem gier, aplikacji oraz symulatorów na zlecenie innych firm z branży gier poszukujemy Senior Unity Developerów. Firma równolegle rozwija własne projekty. W portfolio firmy znajdują się realizacje na platformy: PC, konsole, urządzenia mobilne, VR/AR.
Wrocław (dolnośląskie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Anna Prokopowicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • rozwój gier i symulatorów z wykorzystaniem C# i Unity,
  • projektowanie architektury rozwiazań,
  • podejmowanie decyzji o technicznych aspektach rozwoju projektu,
  • udział w code review,
  • estymacja czasowa tasków,
  • udział w wymianie wiedzy i doświadczeń.

Wymagania:

  • powyżej 3 lat doświadczenia w roli Unity Developera,
  • doświadczenie w projektach typu mulitplayer,
  • umiejętność optymalizacji kodu,
  • podstawowa znajomość shaderów,
  • znajomość języków polskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1).

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki różnych platform,
  • umiejętność tworzenia sztucznej inteligencji - podstawy.

Oferta obejmuje:

  • dużą autonomię,
  • możliwość zaangażowania w różnorodne projekty (PC, konsole, mobilne),
  • mnogość projektów AR i VR,
  • możliwość pracy w 100% zdalnie (konieczność pojawiania się w biurze na ważnych spotkaniach),
  • w pełni elastyczne godziny pracy,
  • świetną atmosferę pracy i zgrany team,
  • nowe biuro zaledwie w centrum miasta,
  • zdrowe przekąski w biurze,
  • chillout room (a w nim m.in. gry planszowe i konsolowe),
  • wyjazdy integracyjne (dotychczas było to m.in. wspólne zdobywanie szczytów górskich, wizyta w parku rozrywki i wiele innych) oraz co miesięczne spotkania integracyjne.