Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Tax Manager

Nr ref. 191484/6288
Dla naszego klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej z branży nieruchomości komercyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Tax Managera.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo, Podatki
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analiza bieżącej działalności spółek wchodzących w skład grupy pod kątem zgodności z przepisami podatkowymi,
  • udział i odpowiedzialność za aspekty podatkowe w projektach typu due dilligence,
  • utrzymywanie relacji z urzędami skarbowymi i obsługa kontroli,
  • reprezentowanie spółki na zewnątrz w zakresie prawa podatkowego,
  • analiza i interpretacja bieżących zmian w przepisach oraz przedstawianie rekomendacji zarządowi,
  • prezentacja zarządowi zagrożeń i szans związanych z planowanymi zmianami w prawie podatkowym,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • minimum 6 lat doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego,
  • wykształcenie wyższe, uprawnienia doradcy podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień prawnych związanych z branżą Real Estate,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej międzynarodowej organizacji.