Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Logistyki

Nr ref. 191481/6286
Dla naszego klienta, znanej i cenionej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Kierownika Logistyki.
Czechowice-Dziedzice (śląskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu logistyki,
  • zapewnienie sprawnego transportu wewnętrznego i obsługi linii produkcyjnych,
  • współpraca z dostawcami w zakresie utrzymywania stanu zapasów niezbędnego do zapewnienia ciągłości produkcji,
  • nadzór nad gospodarką magazynową (kontrola zapasów, kompletacja zamówień, usprawnianie procesu obrotu magazynowego),
  • doskonalenie systemowego obrotu opakowań z klientami i kooperantami,
  • nadzór nad terminowością dostaw do klientów,
  • kierowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
  • ciągła poprawa, optymalizacja i automatyzacja procesów logistycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane o specjalizacji logistycznej),
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem ludźmi w dziale logistyki w firmie produkcyjnej,
  • biegłość w obsłudze komputera (Excel, systemy klasy ERP),
  • praktyczna znajomość metodologii optymalizacyjnych,
  • otwartość na zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań pojawiających się problemów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pracę wśród ludzi ambitnych, kreatywnych, chętnych do podejmowania wyzwań,
  • interesującą  pracę w firmie nastawionej na innowacje i nowoczesne technologie,
  • bogaty pakiet benefitów dla całej rodziny.