Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Senior Unity Developer

Nr ref. 191466/6271
Dla krakowskiego studia, zajmującego się wytwarzaniem gier mobilnych F2P poszukujemy doświadczonego Unity Developera. Jesteś zapalonym graczem, z głową pełną pomysłów? Chcesz pracować w miejscu, gdzie zostaną one docenione i dostaniesz możliwość wcielenia ich w życie? Zależy Ci na pracy z ludźmi pełnymi pasji, w płaskiej strukturze, z decyzyjnością w rękach zespołu? A do tego cenisz sobie jakość dostarczanych rozwiązań? To miejsce, w którym znajdziesz upust dla swojej kreatywności, będziesz uczestniczyć w wyznaczaniu standardów i rozwiniesz się, angażując się w ambitne wyzwania.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Anna Prokopowicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wdrażanie nowych funkcjonalności w ramach rozgrywki w obecnych i nowych grach mobilnych F2P,
  • utrzymanie i optymalizacja kodu,
  • współpraca z szeregiem specjalistów: Programistami, Designerami i Artystami,
  • praca z bibliotekami gier F2P,
  • wsparcie młodszych członków zespołu.

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie w roli Game Developera,
  • bardzo dobra znajomość Unity i C#,
  • umiejętność pracy z Unity UI,
  • doświadczenie w rozwoju gier mobilnych,
  • przywiązanie do jakości dostarczanych rozwiązań,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań.

Mile widziane:

  • znajomość rynku F2P.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę z doświadczonym zespołem Programistów,
  • luźną atmosferę pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurze.