Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Logistyk

Nr ref. 191454/6258
Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w dostawach sprzętu, oraz technologii poszukujemy osoby na stanowisko : Logistyk.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • organizacja dystrybucji towarów na terenie krajów bliskowschodnich (np. Indie, kraje bałkańskie),
  • kontrola bieżących transportów,
  • organizacja i nadzór nad środkami i procesem transportu w firmie,
  • współpraca z klientami, partnerami, przewoźnikami,
  • planowanie tras,
  • aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych,
  • kontrola płatności,
  • weryfikowanie i negocjowanie umów dotyczących transportu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, bądź związane z logistyką,
  • znajomość angielskiego na poziomie minimum B2,
  • znajomość reguł handlowych Incoterms,
  • znajomość deklaracji AWB,
  • doświadczenie w imporcie i eksporcie towarów podwójnego zastosowania,
  • doświadczenie w obszarze procedur celnych
  • doświadczenie w obszarze obrotu medykamentami,  znajomość procedur z tym związanych,
  • znajomość procedur import-export (kraje Bliskowschodnie),
  • doświadczenie w obszarze spedycji lotniczej, kołowej.

Oferta obejmuje:

  • pracę u lidera w branży,
  • ciekawe wyzwania,
  • możliwość rozwoju zawodowego.