Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

Nr ref. 191415/6250
Dla jednego z naszych Klientów, dużej międzynarodowej firmy handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Finansowego.
Częstochowa (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej grupy kapitałowej,
  • nadzór nad działami ksiegowości, kontrolingu oraz treasury,
  • odpowiedzialność za relacje inwestorskie, pozyskiwanie finansowania, kontakt z bankami,
  • przygotowanie budżetu, kontrola, realizacji, analiza odchyleń,
  • nadzór nad terminowością i poprawnością w zakresie obowiązków prawno - podatkowych,
  • aktywny business partnering dla Zarządu w kwestiach rozwoju strategicznego.

Wymagania:

  • minimum 8 lat doświadczenia zawodowego w tym 4 lata na stanowisku Dyrektora Finansowego,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z bankami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonała znajomość zasad kontrolingu i zarządzania płynnością finansową,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne,
  • umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,
  • samodzielność w działaniu i podejmowania decyzji.

Oferta obejmuje:

  • pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.