Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

FI/CO SAP Consultant (nowe SSC)

Nr ref. 191447/6249
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, tworzącej swoje struktury SSC w Poznaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko SAP FI/CO Consultant.
Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Information Technology, Centra usług wspólnych
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Kacper Wurszt
Konsultant

Opis stanowiska:

  • proponowanie i realizacja zmian konfiguracji oraz usprawnień w istniejącym systemie w celu rozwiązania problemów związanych z procesami finansowymi,
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników na każdym poziomie,
  • wsparcie dla modułu SAP FI/CO, a także związanych z nim interfejsów i raportów,
  • adaptacja działań do specyficznego modelu biznesowego sprzedaży detalicznej,
  • współpraca z przedstawicielami biznesu oraz specjalistami innych obszarów IT w celu opracowania odpowiednich rozwiązań,
  • dzielenie się swoją wiedzą ze specjalistami w zakresie finansów w celu zwiększenia kompetencji SAP w firmie,
  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku.

Wymagania:

  • doświadczenie w konfiguracji SAP FI/CO w roli Konsultanta,
  • umiejętność integracji z modułami SD/MM,
  • znajomość procesów finansowych i umiejętność współpracy z użytkownikiem biznesowym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • ambicja i chęć do szybkiego rozwoju,
  • ukończone studia wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie.

  • pracę w elastycznych strukturach organizacji i realny wpływ na ich kształt oraz rozwój,
  • nowoczesne środowisko oraz komfortowe miejsce pracy w centrum Poznania,
  • elastyczne godziny pracy / możliwość pracy zdalnej,
  • szeroki pakiet benefitów.