Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

HR Manager

Nr ref. 191436/6246
Dla naszego Klienta - firmy handlowej skupionej na kliencie detalicznym, poszukujemy osoby na stanowisko HR Managera.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie w realizacji procesów HR i polityki zarządzania zasobami ludzkimi,
  • współpraca z przełożonymi w zakresie realizacji działań w obszarze HR, takich jak: rekrutacja, szkolenia, rozwój kariery, doradztwo w sprawach personalnych związanych z prawem pracy, zatrudnianiem, wynagradzaniem, itp.,
  • wdrażanie ogólnofirmowych, globalnych projektów HR, lub adaptacja projektów globalnych na rynek lokalny,
  • wsparcie w obszarze doradztwa z zakresu prawa pracy,
  • ścisła współpraca i komunikacja z Działem Rozwoju Strategii HR oraz Zespołem Kadr i Płac w celu zapewnienia jednorodności stosowanych narzędzi i polityki personalnej w całej organizacji,
  • bieżące doradztwo i współpraca z biznesem.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie handlowej lub produkcyjnej,
  • znajomość „twardych” i „miękkich” zagadnień HR-owych przy wykorzystaniu różnorodnych systemów i narzędzi,
  • doświadczenie w samodzielność w prowadzeniu projektów HR (rekrutacje, employer branding, szkolenia, rozwój, wynagrodzenia i benefity),
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz procesów kadrowo-płacowych.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia,
  • pakiet medyczny oraz sportowy,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.