Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Klienta Niemieckojęzycznego (IT)

Nr ref. 180821/6235
Dla naszego Klienta - lidera branży SSC w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko w obszarze wsparcia technicznego w języku niemieckim.
Kraków (małopolskie), Łódź (łódzkie), Wrocław (dolnośląskie)
Information Technology, Obsługa klienta, Centra usług wspólnych
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Monika Jarema
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem wewnętrznym,
  • wsparcie techniczne w codziennym użytkowaniu systemów oraz urządzeń,
  • rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem IT,
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz utrzymywanie porządku w bazie danych,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (C1),
  • doświadczenie w obszarze obsługi Klienta w środowisku międzynarodowym
  • chęć rozwoju i nauki w obszarze nowoczesnych technologii,
  • otwartość oraz łatwość komunikacji,
  • analityczny umysł - zdolność logicznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.

  • stałą umowę o pracę w amerykańskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobre możliwości rozwoju, doskonalenia umiejętności językowych oraz poszerzania wiedzy i zakresu obowiązków,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z konkurencyjnym pakietem benefitów,
  • work-life balance oraz świetną atmosferę pracy,
  • budżet na szkolenia zewnętrzne.