Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik działu Utrzymania Ruchu

Nr ref. 191428/6231
Dla naszego klienta- dużej firmy produkcyjnej, prowadzimy obecnie poszukiwania osoby na stanowisko Kierownika działu Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.
Katowice (śląskie), Kielce (świętokrzyskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zagadnieniami technicznymi w obrębie fabryki,
  • zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn,
  • realizacja zadania związane z utrzymaniem ruchu, obiektów i infrastruktury zakładu,
  • ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń, usług technicznych poprzez prowadzenie negocjacji handlowych oraz zatwierdzanie specyfikacji technicznych,
  • implementacja nowych rozwiązań technicznych w podległych obszarach,
  • rekomendowanie technicznych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze logistyki, produkcji, infrastruktury,
  • prowadzenie projektów inwestycyjnych: tworzenie grup projektowych, uzyskiwanie pozwoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (energetyczne / elektryczne / techniczne),
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość procesu wtrysku będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość standardów HACCP, FDA, TPM, TQM,
  • uprawnienia energetyczne dozorowe,
  • umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań, współpracy z innymi działami,
  • znajomość j. polskiego oraz j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie w firmie nie będącej narażoną na kryzys.