Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

HR Director (FMCG)

Nr ref. 191419/6218
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej z branży spożywczej zlokalizowanej w Warszawie, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Dyrektora Działu HR, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie polityką personalną i wdrażanie standardów w ramach rozwoju organizacji.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
FMCG, Human Resources
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • współtworzenie i realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce,
  • ścisła kooperacja z międzynarodowymi strukturami firmy,
  • tworzenie standardów polityki personalnej dla organizacji w Polsce i zagranicą,
  • opracowywanie i realizacja budżetu na działania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • wspieranie i nadzorowanie procesów: rekrutacji i selekcji pracowników, onboardingu i rozwoju personelu,
  • prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska strategiczne,
  • współtworzenie ogólnofirmowych procedur personalnych,
  • zapewnianie skuteczności i efektywności funkcjonowania działu,
  • odpowiedzialność za obszar kadr i płac,
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby zarządu.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli w branży FMCG,
  • znajomość „twardych” i „miękkich” zagadnień HR-owych przy wykorzystaniu różnorodnych systemów i narzędzi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym - warunek konieczny,
  • doświadczenie w modernizacji i restrukturyzacji dużych organizacji,
  • rozwinięte zdolności liderskie, doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz procesów kadrowo-płacowych,
  • nastawienie na wsparcie biznesu,
  • dostępność na sporadyczne wyjazdy służbowe zagranicę.

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o międzynarodowych strukturach,
  • możliwość rozwoju izdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • samochód służbowy.