Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds.hurtu i detalu

Nr ref. 191373/6187
Dla naszego Klienta, organizacji z branży FMCG (nonfood) obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds.hurtu i detalu.
śląskie (śląskie), pomorskie (pomorskie)
Lokalizacja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Marzena Bogucka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych na podległym terenie,
  • budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji handlowych z klientami detalicznymi,
  • realizacja zadań i celów sprzedażowych,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów,
  • bieżące raportowanie pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG, Petfood),
  • znajomość rynku hurtowego i detalicznego na podległym terenie,
  • systematyczność, sumienność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków,
  • nastawienie na realizację celów,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność (praca w terenie).

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + system prowizyjny),
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop.