Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

C++ Developer

Nr ref. 191359/6184
Dla naszego Klienta, jednej z wiodących marek, z zamiłowaniem zajmującej się produkcją gier, poszukujemy Unity Developera. Firma właśnie rozpoczyna pracę nad nowym projektem dedykowanym urządzeniom PC / XBOX One oraz PS4, a jednocześnie rozwija ciekawe projekty mobilne. Możliwa współpraca w 100% zdalna.
Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Wrocław (dolnośląskie), Częstochowa (śląskie), Trójmiasto (pomorskie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Anna Prokopowicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie wydajnego kodu w języku C++,
  • udział w podejmowaniu decyzji w ramach technicznych aspektów rozwoju projektów,
  • uczestnictwo w tworzeniu architektury rozwiązań,
  • udział w code review,
  • dbałość o wysokie standardy dostarczanych rozwiązań,
  • dzielenie się wiedzą z młodszymi członkami zespołu,
  • współpraca z zespołem Programistów, Designerami i Artystami.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenia w game developmencie,
  • bardzo dobra znajomość język C++,
  • znajomość standardu C++ 11 / 17,
  • doświadczenie w pracy z biblioteką STL,
  • znajomość Unreal Engine 4,
  • doświadczenie w pracy w Agile’u,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • kreatywność i zdolność proponowania nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • współpracę w ramach umowy o pracę / umowy B2B,
  • pracę w zgranym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • multikaferterię,
  • dostęp do platformy Udemy,
  • dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych / konferencji.