Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Księgowa/-y w dziale zobowiązań z językiem hiszpańskim
Nr ref. 191322/6142
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej o zasięgu globalnym, zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem z obszaru księgowości zobowiązań.
Kraków (małopolskie), małopolskie (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Centra usług wspólnych
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, hiszpański
Wymagany język
Dorota Piotrowska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • czynności związane z zamknięciem miesiąca w ramach działu AP, w tym rozliczenia międzyokresowe oraz zapisy księgowe,
  • zarządzanie zapytaniami dostawców w bardziej skomplikowanych przypadkach,
  • obsługa i rozwiązywanie eskalowanych problemów związanych z fakturami i płatnościami,
  • uzgadnianie kont,
  • zarządzanie procesem płatności,
  • analiza danych księgowych pod kątem procesu zobowiązań oraz raportowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze AP/PtP lub płatności w międzynarodowym środowisku, najchętniej z w organizacjach sektora SSC/BPO,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego jako warunek konieczny,
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • analityczny sposób myślenia.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy w bezpiecznym, międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.