Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor IT
Nr ref. 191301/6133
Dla naszego klienta, dużej ogólnopolskiej firmy z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora IT.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Krzysztof Patla
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność kreowanie i egzekucję strategii IT w firmie o zasięgu ogólnopolskim,
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie infrastruktury informatycznej firmy,
  • doradztwo dla zarządu i menedżerów wyższego szczebla w zakresie nowych technologii,
  • analiza procesów biznesowych, zarządzanie rozwojem oprogramowania wewnętrznych systemów i ich funkcjonalności,
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem, motywowanie, dzielenie się wiedzą, rozwój,
  • dbałość o procedury bezpieczeństwa IT, tworzenie planów strategicznych i operacyjnych w zakresie ciągłości  działania infrastruktury IT,
  • nadzór nad usługami wykonywanymi przez zewnętrznych dostawców w sferze obsługi IT,
  • opracowywanie specyfikacji zamówień i nadzór nad wyborem dostawców usług IT, optymalizacja kosztów operacyjnych w zakresie zakupów IT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: informatyka, techniczne lub nauki ścisłe,
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku menedżerskim w dziale IT,
  • doświadczenie we współpracy z wewnętrznym zespołem DEV oraz z dostawcami zewnętrznymi,
  • praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. PRINCE2, PMP, Agile),
  • praktyczna wiedza z obszaru systemów ERP, infrastruktury oraz bezpieczeństwa informatycznego,
  • doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji i budowania współpracy z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi, zarządzania ludźmi, przywództwa,
  • opanowanie i orientacja na cele,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • wpływ na strategię firmy.