Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Wsparcia Sprzedaży
Nr ref. 191305/6121
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Inżyniera Wsparcia Sprzedaży.
Niepołomice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Roch Mitka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wspieranie zespołu sprzedażowego w projektach wykorzystujących zaawansowane technologie,
  • utrzymywanie kontaktów i relacji z klientami, dystrybutorami oraz producentami rozwiązań,
  • weryfikacja zapytań ofertowych i  dokumentacji technicznej,
  • dobór rozwiązań i produktów oferowanych klientom,
  • przygotowywanie koncepcji technicznych oraz wycen,
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych,
  • udział w procesie obsługi przedsprzedażowej, w tym w spotkaniach z klientami,
  • prowadzenie szkoleń dotyczących produktów i rozwiązań wśród pracowników firmy i klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyka/telekomunikacja lub pokrewne),
  • doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań sieciowych,
  • doświadczenie w zakresie wsparcia sprzedaży,
  • doświadczenie w prowadzeniu i przygotowywaniu prezentacji, szkoleń i warsztatów,
  • bardzo dobra znajomość rynku ICT i technologii sieciowych,
  • znajomość technologii stosowanych w sieciach telekomunikacyjnych i systemów bezpieczeństwa sieciowego,
  • umiejętność współpracy w zespole i sprawnej komunikacji,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej i kontakt z zagranicznymi partnerami,
  • prawo jazdy kat. B. oraz dyspozycyjność do odbywania delegacji służbowych.

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego - indywidualnie dobrane szkolenia, uczestnictwo w innowacyjnych projektach,
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.